BODY ACTIVE

VÁŠ FITNESS TRENÉR A FYZIOTERAPEUT

BODY ACTIVE COMFORT ZONE
 

ZNÁSOBTE VÝSLEDKY FYZICKÉ AKTIVITY NA VAŠEM TĚLE

 

Nová řada Body Active je systémem vytvořeným pro ty, kteří chtějí ze svých sportovních aktivit vytěžit co nejvíce, a mít perfektní a fit tělo. Přístup pro ženy i muže se skládá ze tří kroků, každý propojující určitou fázi fyzické aktivity. Ideální pro ty, kteří vedou aktivní životní styl s funkcemi zaměřenými pro použití  před cvičením, během a poté. Přinese rychlejší a viditelnější výsledky. Body active je váš fitness trenér a fyzioterapeut v jednom!

 

NEOBSAHUJE...

 

Systém Body active je složen z VĚDECKY VYTVOŘENÝCH VĚDOMÝCH SLOŽEK™, neobsahuje silikony, parabeny, přidaná barviva, živočišné složky ani minerální oleje a byl dermatologicky testován za podpory specifických testů účinnosti. Silikony byly nahrazeny přírodními oleji a másly, které dodají stejnou hebkost a hladkost pro "skutečnou aktivní krásu" pleti.

 

VÝBĚR Z PŘÍRODY

 

MACA POLYFENOLY

Pocházející z malé byliny, známé také jako peruánský ženšen, který roste a pochází z polopouštních podmínek. Je aktivním lékem, který tvaruje a zeštíhluje postavu. 

EXTRAKT Z PLANKTONU

Získaný z mikroorganismů žijících na Bermudských ostrovech. Tento extrakt napodobuje mechanismy, které se v těle běžně spouští během fyzické aktivity a podporuje intenzivnější spalování tuků.

ŽLUTÝ JÍL

Na minerály a hořčík velmi bohatý jíl z Brazílie podporuje obnovu minerálních solí, které jsou základem po fyzické aktivitě.

 

PRO ZDRAVÍ TĚLA I MYSLI

 

[ comfort zone ] věří v kompletní přístup ke kráse a pohodě. Díky podpoře vlastní vědecké komise nabízíme přístup, který je celostní. Zahrnuje také tipy pro výživu, životní styl a fitness, abychom maximalizovali výsledky fyzické aktivity a tak se dosáhlo výsledku pevného a fit těla mnohem rychleji.

 

ZJISTĚTE VÍCE A MAXIMIZUJTE VÝSLEDKY
JDĚTE NA MEZINÁRODNÍ STRÁNKU >>> [ comfort zone ]

BODY ACTIVE váš fitness trenér a fyzioterapeut

comfort zone BODY ACTIVE CREAM zpevňující krém po cvičení s antioxidanty 200 ml

BODY ACTIVE CREAM zpevňující krém po cvičení s antioxidanty 200 ml Po každé fyzické aktivitě dokáže...

Vaše cena: 1 490,00 Kč

comfort zone BODY ACTIVE SCRUB energizující sprchový scrub 200 ml

BODY ACTIVE SCRUB energizující sprchový scrub 200 ml Gelový scrub na tělo s přírodními...

Vaše cena: 1 290,00 Kč