WATER SOUL

 
voděodolnost a vysoká ochrana při pobytu na slunci a ve vodě

 

comfort zone water soul ochrana pokožky vystavené slunci a mořské vodě bez zátěže mořského ekosystému

OCEÁNY V NEBEZPEČÍ

Použití opalovacího krému k ochraně zdraví pokožky je naštěstí u většiny lidí běžným zvykem, ale teprve nedávno se projevil dopad filtrů na životní prostředí. Každý rok je do oceánů odplaveno asi 4000 tun slunečních filtrů. To spolu s globálním oteplováním a znečištěním způsobilo v posledních 30 letech nenapravitelné poškození 30% korálových útesů.

Filtry jako oxybenzon, oktinoxát, oktokrylen a oxid zinečnatý jsou považovány za škodlivé pro vodní prostředí, což nakonec způsobuje poškození korálů, přístřeší a výživu mnoha druhů živočichů. Jejich poškození představuje nebezpečí pro vodní ekosystém. Kromě toho je oxid titaničitý minerální filtr, který se nerozkládá a je škodlivý pro mořský život. Vyhýbání se těmto chemikáliím a výběr odpovědného produktu je prvním krokem k dobrým životním podmínkám našich oceánů.

Ekologický krém na opalování je vědomá ochrana, která je vytvořena pro spotřebitele šetrné k životnímu prostředí a zaručuje maximální ochranu pokožky a zároveň minimalizuje dopad na vodní ekosystém. Je velmi odolný vůči vodě a je ideální pro vodní sporty. Je bez škodlivých slunečních filtrů a vůní pro lepší biologickou rozložitelnost. Je obsažen v recyklované plastové lahvi.

novinka WATER SOUL | ochrana pokožky vystavené slunci a mořské vodě bez zátěže mořského ekosystému

 

NEDĚLEJTE KOMPROMISY,

PEČUJTE O SVOU PLEŤ TAK DOBŘE, JAKO O NAŠI PLANETU!