Laky na vlasy a jejich použití

29.12.2016 12:14

Laky na vlasy Davines slouží k dokončení a doladění účesu, dodávají lesk, chrání účes před nepříznivými vnějšími vlivy, dokáží dodat účesu texturu.

  • lak na vlasy obecně slouží k zakončení úpravy účesu, pro stabilitu jeho tvaru a tím prodlouženou trvanlivost.

  • laky na vlasy jsou k dispozici v různých silách zpevnění a efektu na vlasech.

  • DŮLEŽITÉ! Pro rovnoměrný efekt lak nanášejte z větší vzdálenosti od vlasů pro využití jemného rozprachu, jež je vzdálen přibližně 30 cm od trysky spreje. Nezapomínejte lak z vlasů každý den/ večer důkladně vyčesat, nejépe štětinatým kartáčem, který je v odstranění nečistot z vlasů skutečně důkladný, aby nedocházelo k nežádoucímu vrstvení laku při opakovaném/ každodenním používání. Kartáč pravidelně čistěte v šamponovém či mýdlovém roztoku, abyste si vyčesané a nahromaděné nečistoty z kartáče nenanášeli zpět do vlasů.

  • More Inside Invisible No Gas Spray Davines, jak jeho název napovídá, je lak ve spreji bez hnacího plynu, tzv. na vlastní stisk, s neviditelným efektem. Tento lak je vynikající pro každého, kdo má rád zpevněný ale pružný účes v pohybu. Lak dodává nádherný lesk a jak je u řady More Inside typické i příjemnou neotřelou vůni. Nanášejte ho do suchých vlasů od kořínků po konečky, přitom vlasy nadzdvihujte od hlavy abyste prolakovali všechny vlasy i vespod. Poté můžete celý účes pročesat nebo upravit do požadovaného tvaru a ještě na závěr přelakovat svrchu. Intenzivním nanesením do jednoho místa docílíte zdůraznění konkrétní partie. Při použití před natáčením, ať na natáčky nebo horkou kulmou i vytváření vln a loken horkou vlasovou žehličkou, docílíte zajímavého efektu zpevněných loken. Vhodný pro každodenní použití, snadno odstranitelný.

  • More Inside Medium Hairspray Davines je neviditelným středně tužícím lakem pro běžné použití. Jeho rovnoměrnému nanesení napomáhá velmi jemný rozprach. Lak nelepí a dovoluje s vlasy pracovat i po jejich nalakování tzv. suchý efekt. Dodává vlasům lesk a strukturu, je odolný proti vlhkosti, předchází krepatosti vlasů. Nanášejte ho do suchých vlasů od kořínků po konečky, přitom vlasy nadzdvihujte od hlavy abyste prolakovali všechny vlasy i vespod. Poté můžete celý účes pročesat nebo upravit do požadovaného tvaru a ještě na závěr přelakovat svrchu. Vhodný pro každodenní použití, snadno odstranitelný.

  • More Inside Strong Hairspray Davines je silný lak s dlouhotrvajícím silně fixačním efektem. Vlasy s tímto lakem, i přes jeho velkou sílu, můžete zpracovávat i po jeho nanesení. Velmi rychle zasychá, je odolný proti vlkosti, snadno odstranitelný. Nanesete-li ho ve velkém množství, můžete si být jisti, že účes jen tak nepovolí! Jemné vlasy po použití Strong Haiespray rozčesávejte zvlášť šetrně, nejlépe štětinatým kartáčem.

  • Your Hair Assistant PERFECTING HAIRSPRAY Davines  zdokonalující lak na vlasy se střední fixací s neviditelným efektem pro dlouhotrvající výdrž foukanéu. Přizpůsobí se vlasům, zachovává jejich přirozený pohyb. Velmi rychle schne, s vlasy se snadno pracuje i po aplikaci. Je odolný proti vlhkosti a snadno se vyčesává beze zbytku.

Krása a vlasy tip: stane se Vám někdy, že jste lak ještě navypotřebovali ani z půlky a lak nestříká, ať děláte co děláte? Zkuste vyčistit trysku laku ponořením do vody s trochou saponátu na několik minut, poté trysku očistěte, nejlépe kartáčkem, a opláchněte pod tekoucí vodou. Zkuste sprej střikem např. do umyvadla;)