Authentic Davines

13.04.2014 16:30

Davines Authentic - Řada pro krásu a potěšení z tváře / vlasů / těla - 98 - 100% přírodních látek. Základ produktů Authentic tvoří světlicový olej, který má antioxidační a výživné účinky.

Všechny přípravky jsou biologicky odbouratelné a neobsahují sulfáty, parabeny, umělá barviva, silikony a minerální oleje, PEG deriváty, lauryl-sírany SLS a SLES.

Davines Authentic pro krásu a potěšení každé ženy je profesionální řada exkluzivních výrobků určená pro péči o obličej, vlasy a tělo. Každý výrobek plní svou funkci dokonale: čistí, hydratuje, chrání a vyživuje pleť a vlasy nejlepším možným způsobem a dodává důvěrný pocit potěšení a pohody.

"Vytvořili jsme velmi jemné produkty nejvyšší kvality. Každou ženu, ktará je používá, zavedou do prapůvodního světa fantazie, kde se může opět stát přirozeným a divokým stvořením, smyslným, neviným, s dokonalým, neporušeným  vitálním tělem, lesklými, silnými vlasy  a uvolněnou, líbeznou a rozzářenou tváří."

Davines Authentic řada pro krásu a potěšení z tváře / vlasů / těla byla dermatologicky testována a je vhodná pro každý typ pleti a vlasů včetně těch nejcitlivějších.