BEZPODMÍNEČNĚ CÍLENÁ STRATEGIE REMODELACE TĚLA

02.03.2017 09:17

 comfort zone body strategist systém pro remodelaci těla a pro redukci celulitidy 

PŘÍČINY CELULITIDY

Příčiny a projevy celulitidy, která postihuje 4 z 5 žen, se liší. Jedná se o zánět subkutánní tukové tkáně, který původně pochází asi z důvodu změny v mikrocirkulaci. Její příčiny mohou být genetické a zdravotní související s hormonální nerovnováhou, a samozřejmě souvisí i s životním stylem.

NEDOKONALOST CELULITIDA - ROZPOZNÁNÍ A VÝČET NEDOKONALOSTÍ CELULITIDY

Edematous cellulite = otok
Počáteční fáze, ve které zadržování vody a celkové otoky hrají dominantní roli. Kolagenní vlákna mají tendenci se hromadit kolem adipocytů (buněk tukové tkáně), což vede k typickému projevu "pomerančové kůry", který může být také pozorován v mezistupni známém jako vláknitá celulitida. Po stisknutí je kůže bolestivá.

Adipose cellulite = hromadění tuku
Pokročilé stadium s významnou změnou anomální aktivity mikrocirkulace. Skupiny adipocytů vytvářejí tvrdé mikro-uzlíky, které jsou patrné na dotek. Pokožka získává klasický vzhled "nafukovací matrace".

Nedostatek nebo ztráta tonusu
Často doprovází dvě předchozí fáze, ale může se také objevit bez celulitidy. S věkem a špatným životním stylem fibroblasty (základní buňky vazivové tkáně) postupně ztrácejí schopnost syntetizovat kolagen a elastin: to snižuje pružnost pokožky a zanechává ji méně kompaktní.

PROPOJENÝ PŘÍSTUP PROTI CELULITIDĚ

Žádný

Z tohoto důvodu [comfort zone] věří v zavedení integrovaného přístupu. V jeho rámci může vědecký výbor, odborníci na výživu a fitness nabídnout program profesionálních procedur, systémy domácí péče a tipy pro životní styl, který vám pomůže dostat se do optimální formy.

 

BODY STRATEGIST