Essential Haircare

21.03.2015 19:34

Essential Haircare Davines

 

INSPIRACE

Podle Platóna patří realita do světa idejí. Navrhli jsme produktovou řadu, která odráží naše hodnoty a náš způsob, jak respektovat lidi v souvislosti s prostředím, ve kterém žijí. Strávili jsme spoustu času výrobou promyšlených návrhů šamponů, kondicionérů, sér a masek, které se vyznačují vysokou kvalitou ingrediencí.

 

Naše vědecké poznatky v kombinaci s ochranou řemeslného a kulturního dědictví oblasti Středomoří, vedou k dosažení optimálního složení řady Essential Haircare, která neobsahuje sulfáty a parabeny.

 

Samotné produkty přispívají k ochraně biodiverzity/ uchování biologické rozmanitosti tím, že včlení vybrané složky extrahované z plodin, které jsou v nebezpečí vyhynutí.

 

Člověk a příroda

Proč mají nohy a ruce, když nemají tělo k myšlení, touhám a snům?

 

Tělo patří k mysli, jeho nejvíce ctnostným úkolem je přeměnit nehmotnou skutečnost do videtelné.

Člověk ztělesňuje samotnou podstatu myšlení, schopnost utvářet myšlenky, věci a činy.

 

Essential Haircare představuje zdravou duši projektu.

 

Šampony a kondicionéry nabízejí dokonalou rovnováhu mezi jejich funkcemi a přírodou s její bujnou štědrostí. Složení je založeno na tom, že obsahuje vše potřebné a účinné.

 

Příroda je motorem všeho, z ní je člověk i naše produkty.

 

Člověk je pro nás základem pozitivního myšlení; z přírody získá vše, co potřebuje k vytváření produktů a oslavuje biodiverzitu jako symbol přírodní tvůrčí představivosti.

 

SLOŽENÍ

Celou řadu Essential Haircare jsme postavili na podpoře jednotlivých produktů od výrobců, kteří jsou součástí Slow Food Presidia v Itálii, s cílem přispět k ochraně biodiverzity naší planety.

 

Složení obsahuje vysoké procento přírodních složek, které minimalizují jejich dopad na životní prostředí a zároveň slučují udržitelnost s vysokým výkonem.

Essential Haircare šampony jsou vytvořeny s jemnými povrchově aktivními látkami, jež respektují vlasy, zatímco vytváří neuvěřitelně krémovou, kompaktní pěnu, která se velmi rychle rozpouští ve vodě. Všechny produkty jsou bez sulfátů a parabenů.

 

Každý produkt z Essential Haircare rodiny má určité specifické vlastnosti a funkce: výživu, hydrataci, ochranu, podporu objemu, lesk, pružnost, hladkost, denní péči.

Činí, co tvrdí, a všichni mají společný cíl: chránit vlasy před vnějšími vlivy a poskytovat okamžitý výsledek.

Essential Haircare Davines bez sulfátů a parabenů

 

EKOLOGICKÁ UDRŽITELNOST

Obal Essential Haircare je vyroben za použití minimálního množství plastu pro správnou ochranu složek, které obsahuje. Balení jsou vyráběna s použitím potravinářského plastu a mohou být znovu použita jako nádoby a obaly pro rostliny.

Jako součást projektu LifeGate Zero Impact®, emise CO2 generované při výrobě každého kusu Essential Haircare jsou kompenzovány tím, že financují tvorbu a ochranu lesů na Madagaskaru.

Essential Haircare je vyrobena za použití pouze energií z obnovitelných zdrojů.

Essential Haircare Davines energie z obnovitelných zdrojů a nulová dopad

 

OCHRANA BIODIVERZITY/ BIOLOGICKÉ ROZMANITOSTI

Essential Haircare Davines ochrana biodiverzity/ biologické rozmanitosti

Essential Haircare potvrzuje své původní hodnoty, obnovuje svůj závazek vůči životnímu prostředí s novým cílem: přispět k ochraně biodiverzity naší planety.

Za tímto účelem se Davines rozhodl spolupracovat s neziskovou organizací Slow Food Foundation for Biodiverztity Onlus.

Po celém světě existuje více než 400 Slow Food Presidií, která technicky a finančně podporují více než 10.000 malých výrobců, aby mohli pokračovat v pěstování původních rostlin a tím zabránit zmizení genetického dědictví, které má neocenitelnou biologickou hodnotu. Cílem je podpořit místní zemědělskou ekonomiku a zabránit zániku řemeslné tradice.

Každá rodina z Essential Haircare řady obsahuje jednu konkrétní účinnou látku z produktů podporovaných Slow Food Presidiem. Každý produkt představuje příběh, tvář a jméno osoby spjaté s tímto produktem.

Essential Haircare Davines

na Krása a vlasy