Kartáče a hřebeny značky Hercules

24.08.2013 18:56

Nejen kvalitní kosmetika nám pomáhá udržet si zdravé, krásné a pěstěné vlasy.

Jaké by byly naše vlasy bez pomocníků na vlasy jako jsou hřebeny a kartáče?

A vzhledem k tomu, že takovéto pomocníky bereme do rukou každý den, a každý den je několikrát na vlasech používáme, je nanejvýš nezbytné klást důraz na kvalitu při výběru vhodných nástrojů, kterými o vlasy pečujeme.

Především materiál a tvar jsou těmi důležitými faktory při výběru hřebenu či kartáče. Plasty by měly mít antistatické schopnosti aby vlasy nepoletovaly a daly se snadno zkrotit. Ostré hrany vzniklé při výrobě by měly být odstraněny, hřeben je tak příjemný na pokožce a ohleduplný k vlasovému vláknu. Kartáč by měl zajišťovat komfort při česání, jak antistatiskými schopnostmi, měkkostí podušky, ze které vycházejí bodliny kartáče, tak i bodlinami zbavených hrubostí a ostrosti materiálu. Kartáče i hřebeny by měli tak nějak samozřejmě padnout do ruky pro příjemné a snadné použití.

Hřebeny a kartáče Hercules splňují vysoké nároky, neboť jsou určeny k profesionálnímu použití, tzn. velmi častému a vysoké nároky kladoucímu použití.

Německá společnost Hercules Saegemann vznikla již před více jak 150 lety v Hamburku-Harburgu, v roce 2009 byla výroba přesunuta do Lüneburgu.

Produkty značky Hercules jsou vyráběny s velikou pečlivostí, aby splnily nejvyšší nároky především profesionálních uživatelů. Hřebeny i kartáče jsou dokončovány ručně pro odstranění ostrých hran, jsou odolné proti vysokým teplotám, antistatické. Celá výroba probíhá v Německu.