More Inside

15.09.2013 12:34

Davines uvádí More Inside

Nový styl, který je zároveň hodnotným řemeslným přístupem, kvalitou přípravků koncipovaných tak, aby formovaly výtvarný projev.

Pro Davines je styling umění, které umožňuje stylistům dát tvar jejich tvůrčímu vyjádření a co nejvíce osobnosti svým zákazníkům. Zachováním věrnosti této filozofii, je Davines potěšením představit More Inside - více uvnitř.

Tyto produkty jsou poctivými nástroji, které vyprávějí svůj vlastní příběh prostřednictvím svých vlastností a schopností, šepot myšlenek inspirovaných jejich funkcemi, umírněnost a diskrétní rada, které mohou být použity v každodenním životě.

Srdcem řady More Inside je složení, vytvořené v laboratořích a poté rozsáhle testované kadeřníkem Angelo Seminara. Složení vyjadřuje samo sebe jako drahocenné sloučeniny různých aktivních přísad, které jsou kombinovány tak, aby vykonávaly konkrétní funkce: my jsme tyto kombinace definovali jako "faktory"

- EXTRA ZVLHČUJÍCÍ FAKTOR - Extra zvlhčující faktor je běžnou součástí všech More Inside produktů. Spolupůsobení nejrůznějších ingrediencí s vysokou zvlhčující silou, která umožňuje vytváření zásob vody ve vlasovém kořínku. Pozvolné uvolňování těchto ingrediencí zvyšuje výkon produktu a udržuje vlasy zdravé a hydratované po delší dobu.

- FAKTOR EXTRÉMNÍ PRUŽNOSTI - Kombinace nejnovější generace surových materiálů, včetně třídimenzionální, která díky své speciální molekulární konfiguraci dodává vlasu definovanou, pružnou strukturu.

- FAKTOR PROTI ZBYTKŮM (odlupování, drolení) - Složení bylo opatrně kalibrováno pro minimalizaci obsahu pryskyřice za účelem redukce "odlupování", avšak bez snížení efektivity produktu.

- FAKTOR TEXTURY/ STRUKTURY - Složení bylo navrženo pro dodání objemu, textury a dobře definovaného tvaru vlasů bez dalšího přídavku pryskyřice.

Receptury jsou bez parabenů a přidaných barviv