Objevte REMEDY uklidnění a ochranu pro Vaši pleť

08.02.2017 16:30

 

REMEDY

CITLIVÁ PLEŤ

Častým problémem

Nedávné studie ukazují, že je rostoucí počet lidí, u kterých se objevují příznaky jako zarudnutí, napětí, píchání. Citlivá pleť má tendenci přehnaně reagovat od prvků - vítr, slunce, topení, až po kosmetiku a dokonce i na vodu. Přemíra exfoliace, dlouhodobý stres a nesprávné používání přípravků může vyvolat záchvaty citlivosti i u zdravé pleti.

POVRCH KŮŽE A MIKROFLÓRA

Je-li poškozena kožní bariéra, náš přirozený štít proti vnějším stresorům, pleť je snadněji podrážděna. Když jsme ve stresu, kůže "vycítí"
interní stresové signály, je častěji zapálená a trvá delší dobu než se zotaví. V případě, že přirozená mikroflóra (soubor "prospěšných bakterií", které obývají povrch naší kůže), je nevyvážená, pokožka není schopna odvrátit škodlivé bakterie nacházející se v našem životním prostředí, a o to je více náchylná k citlivosti.

 

PREBIOTIKA

Posunujeme se hranice kosmetiky používáním přísad, které chrání prospěšné skupiny bakterií naší kožní mikroflóry. REMEDY využívá sílu přírodního prebiotika pro podporu zdraví kůže a poskytování zvláštní ochrany.

 

ÚČINNÉ LÁTKY

Prebiotika: ze syntézy enzymatických cukrů, pomáhají posilovat mikroflóru pokožky pro dokonalou kožní obranu.

Zázrak z Peru (nocenka jalapenská), mexický yzop (agastaché mexická): zklidňující rostlinný extrakt pomáhá snižovat podráždění kůže a zarudnutí.

Marulový olej (sclerocarya birrea): extrahovaný z jader jihoafrické rostliny, který doplňuje bariéru kožních lipidů a mastných kyselin.

 

ČINÍME CITLIVOU POKOŽKU ODOLNĚJŠÍ

[ comfort zone ] věří v propojený přístup ke kráse a pohodě. S naším vědeckým kelegiem navrhujeme kompletní
přístup k výrobkům, léčbě a tipům životního stylu, aby citlivá pokožka byla odolnější proti vnitřními a vnějšími agresorům.