Přírodní pigmenty pro tónování vlasů

28.03.2016 17:57

FINEST PIGMENTS Davines

Pár slov od Krása a vlasy:

FINEST PIGMENTS Davines je určen pro profesionální použití v salonu. Ovšem o tento produkt je ze strany Vás zákazníků zřetelný zájem, a to i z důvodu, že se jedná o ojedinělý přípravek pro tónování vlasů na výrazně přírodní bázi bez nežádoucího rizika poškození vlasů nebo náročného zbavování se nechtěného odstínu.

Pro rozhodnutí se nabídnout tento produkt pro čistě profesionální použití laikům mluví rozhodně i fakt receptury, která nevyžaduje specifickou znalost přípravy FINEST PIGMENTS pro aplikaci, a rozhodně nehrozí poškození vlasů.

Přesto doporučuji důkladné zvážení, jaké odstíny vyberete, ať pro samostatnou aplikaci, či pro kombinaci více odstínů.

Nejste-li si jisti výběrem odstínu, a přesto byste rádi produkt FINEST PIGMENTS vyzkoušeli a zažili jeho regenerační a antioxidační schopnosti, nesáhnete vedle volbou Gloss/ lesku, který je bez pigmentů, ale s výživnými účinky bylin, které jsou v receptuře použity.

Finest Pigments Davines přírodní tónovací vlasová péče na Krása a vlasy

 

FINEST PIGMENTS Davines

Receptura s použitím přírodních pigmentů se silnými antioxidačními schopnostmi, které jsou schopny zvýraznit barvu a zároveň chrání strukturu vlasů.

Přímé pigmenty obsahující až 98 % přírodních ingrediencí: polysacharid celulózu, drcené otruby obsahující části klíčků a výživné vnitřní části semen, růžový olej a přírodní pigmenty získávané z rostlin ratanky a kručinky, ořechu indického, rajčat, zázvoru a šafránu; posledně jmenované složky zvýrazňují barevné odlesky, a chrání i strukturu vlasu, díky působení antioxidantů v nich obsažených.

Finest Pigments je jemný a přirozený systém barvení s jednoduchým a rychlým použitím, neobsahuje amoniak a nevyžaduje aktivátor.

14 odstínů, které mohou být míchány společně s Finest Gloss, vytváří neomezené barevné možnosti a dodávají lesk. Barva se vymývá postupně mezi 8.-10. šamponováním.

Pozor, přípravek nekryje šedivé vlasy, maximálně jemně zastře jejich světlost.

Pozor, čím světlejší Vaše výchozí barva vlasů, tím světlejší, nebo u výrazných odstínů (červený, měděný apod.) výraznější výsledek.

Způsob použití:

Všechny odstíny Finest Pigments mohou být použity samostatně pro dosažení intenzivních odlesků, smíchány navzájem nebo v kombinaci s leskem Finest Pigments Gloss. Před samotnou aplikací si v případě potřeby umyjte vlasy a vysušte. Naneste přímou barvu rovnoměrně po délce umytých a suchých vlasů. Množství přípravku zvolte v závislosti na délce vlasů, jejich hustotě a poréznosti/ nasáklivost. Nechte působit 5 – 20 minut - čím déle produkt necháte působit, tím intenzivněji se přírodní pigmenty uchytí na povrchu vlasů. Poté přidejte trochu vody, zpěňte a důkladně opláchněte (obvykle není nutné použít šampon). V případě potřeby naneste kondicionér a opláchněte.

V případě nejasností se na mě obraťte, ráda Vám poradím s výběrem odstínu.

Vaše Marcela Krása a vlasy

Finest Pigments Davines přírodní tónovací vlasová péče na Krása a vlasy

 

FINEST PIGMENTS Davines