SU(MMER) sluneční řada péče o vlasy i tělo Davines

29.06.2013 19:38

SU sluneční péče Davines pro ochranu vlasů a pokožky těla vystavené slunci

Nápoj Chinotto byl po mnoho let oblíbený v létě v Itálii. Známý pro svou hořkou příchuť pomeranče. Pomerančovník s listy jako myrta byl přivezen z Číny v 16. století námořníky na pobřeží Ligurského moře Itálie, kde půda umožnila rostlinám vzkvétat a mít bohatou úrodu. Charakteristická chuť pramení ze složky pomerančovník hořký (Citrus myrtifolia), která efektivně funguje jako klíčová aktivní složka v naší obnovené řadě SU sluneční péče.

Stejně jako Chinotto, jsou SU produkty vytvořeny s Chinotto (Citrus myrtifolia), který je bohatý na antioxidanty, na protizánětlivé účinky, pro-vitamin B5, čímž získává schopnost hloubkové hydratace pro vlasy a pokožku, směs jemných povrchově aktivních látek pro optimální čištění. UV filtry jsou určeny k ochraně barvených vlasů před slunečním zářením, takže vlasy zůstávají hluboce hydratované, vyživené a hedvábně jemné.

Jako součást nové řady Essential Haircare, se SU řídí stejnými principy ochrany biodiverzity naší planety díky specifickým účinným látkám z farmy pana Parodi, Finale Ligure, v Savoně, v Itálii. Pro Davines je biologická rozmanitost to, co zvyšuje produktivitu ekosystému, protože každý druh, bez ohledu na to jak je malý, hraje důležitou roli z pohledu celku. Obal je uhlíkově neutrální s vysokým procentem biologické rozložitelnosti. To vše zajišťuje, aby silná provázanost mezi rostlinami, planetou, lidmi a kulturami byla udržena.

Počátek delších dnů a horkých nocí, nekonečné spáleniny od slunce z víkendových pobytů. Jaký je lepší způsob  zvládnout sezónu, než s vědomím o naší obnovené SU řadě, která vás ochrání při, během i po pobytu na slunci? Jsme si jisti, že tyto produkty si v okamžiku zamilujete!

Zdroj: Davines.com/ překlad Marcela Knoblochová

 

SU/ SUMMER sluneční řada Davines