Suchý šampon od Davines

28.01.2014 19:38

Hair Refresher Davines

Stále více žijeme aktivním životním stylem a máme stále vyšší nároky na kosmetické prostředky, díky zkracujícím se časovým možnostem méně času věnovat se svému vzhledu. V této souvislosti suchý šampon prokazuje, že je schopen být nejúčinějším řešením dodat oživený vzhled vlasů v okamžiku, v každé situaci.

Laboratoře Davines odpovídají na tyto potřeby přípravkem Hair Refresher. Suchý šampon inspirovaný novými koncepcemi, který obsahuje přírodní ingredience, multifunkční a příjemný pro naše smysly. Skutečně, Davines Hair Refresher může být použit jako nouzový šampon, jako jemné čistění ve specifických případech (např.: pro jemné vlasy se slabou pokožkou hlavy, bez nutnosti dráždění denními šampony), ale i jako stylingový přípravek se schopností dát okamžitě objem.

Jeho jemné složení obsahuje rýžový škrob, olej z citronové trávy a yuzu (citrusové plody rostoucí v Japonsku) a citrónové extrakty. To způsobuje vlasy lehčí, plné a voňavé, díky molekulám proti zápachu jsou nečistoty absorbovány. Okamžité osvěžení, které obnoví vlasy během několika minut bez použití vody a bez zanechání zbytků.

Ideální produkt na cesty, pro nečekané pozvání nebo jen touhu po okamžité očistě, dávajíc nám s veškerou jemností a přirozeností pocit souladu se sebou samým.