Tranquillity

16.10.2016 00:57

comfort zone Tranquillity aromaterapeutická zklidňující péče proti každodennímu stresu

STRES JE NÁŠ NEPŘÍTEL Č. 1

Co je to stres?

Podle nedávné lékařské studie je v dnešním moderním světě STRES největší psychickou zátěží, je to také jedno z největších nebezpečí pro naše zdraví.

Stres je instinktivní boj nebo únik těla, jeho odezvou na různé externí spouštěče, když se cítí být ohroženo nebo zahlceno; v případě, že spouštěče stresu jsou stálé nebo nadměrné, stres se může stát chronickým, což vede k úzkosti, nespavosti a fyzickým onemocněním.

Význam čichového smyslu

Náš čich je přednostní cestou ve spojení mezi vnějším světem a naším vnitřním světem emocí a neuro-vegetativní odpovědí.

Jak to funguje? Účinek čichového mechanismu byl odhalen teprve nedávno, studie, která objevila tuto skutečnost v této oblasti získala v roce 2004 Nobelovu cenu.

Čichového vnímání tvoří základ velké rodiny genů, ze které pocházejí četné buňky receptorů - vysoce specializovaných - jež jsou schopny zachytit velké množství molekul jež vdechujeme, a posílat drobné nervové zprávy přímo do čichových čidel - primární čichové oblasti v mozku - kde probíhá prvotní zpracování. Informace se spojí, v tomto okamžiku čichový podnět může mířit dvěmi cestami: jedna směřuje k thalamu a podílí se na kognitivní/ poznávací interpretaci; druhá jde přímo do limbického systému, který má za úkol kontrolovat emoce, a do hipokampu, jenž je zodpovědný za paměť.

comfort zone Tranquillity aromaterapeutická péče pro znovunalezení duševní i tělěsné rovnováhy

AROMATERAPIE

Intenzivní přirozená léčba

Pokud je stimulován k prospěšnému účelu, čich je mocný spojenec v přestavbě nervového a endokrinního systém, a k tomu, aby se mysl a tělo připravilo pro relaxaci, vyvažující danou zkušenost s každodenní zátěží.

Esenciální oleje mohou být použity k dosažení vysoce specifické a skutečně systémové léčby; to je základem pro aromaterapii.

Aromaterapie je přírodní léčba uplatňující se při řešení problémů různého charakteru, ať už fyzické - nedokonalosti pleti, bolest svalů - nebo něčího emocionálního sklonu (rozpoložení).

Tranquillity systém

Když zběsilost každodenního života, stres a nedostatek spánku má vliv na Vaší náladu a ovlivňuje Vaši vitalitu a krásu, je čas na Tranquillity™.

Aromatický výživný koupelový a tělový systém obsahující exkluzivní komplex éterických olejů, které pomohou zvládat stres a znovuobjevit pocit hlubokého klidu a pohody.

Neobsahuje silikony, parabeny, minerální oleje a SLES (Laurethsulfát sodný), obsahuje až 96% ingrediencí přírodního původu.

Hedvábné textury jemné a všeobjímající, vyživují a činí kůži sametovou, díky vysoké koncentraci olejů a másel, které propůjčují mimořádné potěšení a účinnost.

Antistresové tipy

Udělejte si čas pro sebe

[ Comfort zone ] věří v propojený přístup ke kráse a pohodě. S naším vědeckým kolektivem navrhujeme inovativní komplexní režim, který vám pomůže zvládnout životní každodenní problémy a znovuobjevit skutečný pocit klidu a hluboké relaxace těla i mysli.

comfort zone Tranquillity aromaterapeutická péče proti stresu, pro nalezení ztracené duševní rovnováhy

Tranquillity masáž pro klidný spánek

Antistresové recepty pro přípravu vhodné stravy

Antistresové omalovánky

 

» ODPOČINEK A KLID S TRANQUILLITY VČETNĚ RELAXAČNÍ HUDBY A VIDEONÁVODU PRO UKLIDŇUJÍCÍ

SAMO MASÁŽ [ comfort zone ] NALEZNETE ZDE «