YOUR HAIR ASSISTANT kartáče Davines

29.04.2020 18:06

YOUR HAIR ASSYSTANT kartáče Davines vytvořené uměleckým ředitelem Angelo Seminara ve spolupráci s renomovanou britskou značkou Kent.

"Společnost Kent Brushes byla založena v roce 1777 a je známá svou vynikající pověstí a pozoruhodným titulem jako nejstarší výrobce kartáčů na světě. Náš úspěch je postaven na našem bohatém britském dědictví, stejně jako na našich vysoce kvalitních službách a odbornosti v oblasti péče o vlasy. S výrobou kartáčů nabízí Kent Brushes více než 230 let široký výběr z více než 250 produktů, od kartáčů na vlasy, tělo, oblečení, zuby a holení, štětců na make-up. Ve Spojeném království spolupracujeme s některými z nejrozvinutějších obchodních domů v zemi, jako jsou John Lewis, Selfridges, Harrods a Fortnum a Mason, stejně jako s předními farmaceutickymi zařízeními. Distribuujeme také do více než 50 zemí světa, včetně Spojených států amerických, Kanady, Austrálie, Hongkongu, Japonska a regionů včetně Evropy, Skandinávie a Středního východu.

Kromě našeho bohatého dědictví a výjimečné pověsti, Kent Brushes jsou nejznámější pro náš sortiment kartáčů na vlasy, který se skládá z produktů, jež uspokojí jakýkoliv typ vlasů, délku nebo styl i rozpočet. S rozsáhlým výběrem kartáčů včetně kartáčů na styling, radiálů, keramiky, průduchů, iontových, lopatkových, objemových a čistících, jsou Kent Brushes ideální volbou pro salónní i maloobchodní použití."

Zdroj: https://kentbrushes.com/about