Krása a vlasy

*** 10 LET S VÁMI ***

Vítejte v e-shopu s kosmetikou Davines a [ comfort zone ]!

Jmenuji se Marcela Knoblochová a jsem tu již 10 let pro Vás!

Vznik tohoto internetového obchodu vychází z mého nadšení kosmetikou značky Davines, její vynikající kvalitou, funkčností a v neposlední řadě i konceptem firmy Davines, mou potřebou podělit se s ostatními o poznatky a zkušenosti s touto značkou.

Vzhledem k profesní odbornosti, 28 let pracuji jako kadeřnice, mám možnost kosmetiku Davines již 11 let testovat každodenně ve svém kadeřnictví.

Pojďte se se mnou podělit o nadšení z Davines a [ comfort zone ]!

davines e-shop krása a vlasy

comfort zone e-shop krása a vlasy

 

V roce 1983 byla v italské Parmě založena rodinou Bollati společnost Davines. Společnost začala jako výzkumná laboratoř vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a pleť pro renomované mezinárodní kosmetické firmy.

"Po deseti letech zdokonalování našich zkušeností jsme vytvořili naši vlastní vlasovou značku Davines, výhradně pro salony a v roce 1996 jsme založili [ comfort zone ] péči o pleť pro lázně a kosmetická centra."

Značka je distribuována do 81 zemí a její multikulturní personál pochází z 27 různých států.

 

KRÁSA A UDRŽITELNOST

(sustainable beauty)

V Davines věří, že rovnováha krásy a udržitelnosti, kterou nazývají jako "UDRŽITELNÁ KRÁSA", může zlepšit naše životy a svět kolem nás.

 

"VYTVOŘENÍM UDRŽITELNÉ KRÁSY NABÁDÁME LIDI, ABY PEČOVALI JAK O SEBE SAMA, PROSTŘEDÍ, VE KTERÉM ŽIJÍ A PRACUJÍ, TAK I O VĚCI, KTERÉ MILUJÍ"

 

Od počátku jsme se zaměřili na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky navrženy pro práci, kde vyjadřují osobitý styl a ducha.

Náš styl je odrazem naší zvídavosti a otevřenosti vůči světu (rozdílné kultury, zvyky a lidé, kteří nás opravdu inspirují). Náš italský pohled na historii a umění, design a módu, kulturu a životní styl - to je naše dědictví a to, kdo jsme. Milujeme věci, které odrážejí jednoduchost a harmonii, protože jejich krása je vždy moderní. A i když jsme v symbióze s dnešní dobou, vytváříme koncepty a výrobky, které jsou určené proto, aby se staly klasickými i nadčasovými.

Kvalita pro nás znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty, aby byla zajištěna bezpečnost zákazníků. Kvalita je nejen důležitá pro nás, ale i naše partnery a zákazníky.

V Davines si troufáme dělat to, v co věříme, a nikoli v souladu s hlavním proudem. Následujeme intuici, která vede naše kroky. To nám dává svobodu rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emočně spojené s lidmi. Naše práce je promyšlená – v rovnováze jsou látky a styl, věda a příroda, lidé a duch. Právě tohle nám umožňuje vytvořit to, čemu říkáme „Život naplňující projekty“.

O více než dvě desetiletí později je Davines ve více než 80 zemích, tisících salonech se stovkami a stovkami nadšených kadeřníků. Ačkoli stále rosteme, máme sídla v Parmě, New York City, Paříži, Londýně, Mexiko City, naše kořeny jsou pevně zasazeny v našich začátcích jako rodinné výzkumné laboratoři vedené stejnou touhou po kvalitních produktech s autentickým přístupem a nadčasovou přitažlivostí.

comfort zone e-shop krása a vlasy

(pleť, věda, duše)

 

Značka [ comfort zone ] byla založena v roce 1996, zabývá se výrobou v odvětví lázeňské péče o pleť a své produkty dodává pouze do vybraných míst (momentálně okolo 3.000 spa a luxusních salonů) na celém světě.

[ comfort zone ] exkluzivně na Krása a vlasy pro Vás!

 

Přesvědčte se sami o vynikajících účincích přípravků Davines na svých vlasech a [ comfort zone ] na své pokožce, nebudete litovat!

 

Krása a vlasy se v roce 2018 již potřetí účastnila události Giving Tuesday

Historie projektu

Projekt Krása a vlasy, e-shop s nabídkou vlasové kosmetiky Davines, vzniká v červnu 2012 pod názvem Davines a vlasy, a dává si za cíl seznámit Vás s vynikající italskou kosmetikou Davines, jež dokáže pečovat nejen o vlasy.

S radostí vám nabízím produkty značky Davines a [ comfort zone ], které jsou v dnešní době zahlcenosti nabídkou kosmetického průmyslu, nevšedním zážitkem a potěšením smyslů díky působení přírodních složek i celkovým přístupem firmy Davines k životnímu prostředí, snahou ovlivnit i nás zákazníky v přístupu k sobě samým a ke svému okolí.

E-shop Krása a vlasy vám nabízí širokou škálu přípravků Davines pro vlasy pro každodenní použití, pro řešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou, i pro "pouhé" potěšení z vlasů, tváře i těla. Jako i špičkovou péči o pkožku tváře a těla v podobě produktů  [ comfort zone ]. 

Samozřejmostí e-shopu Krása a vlasy je i upozornění na možnost nákupů produktů Davines za akční ceny!

 

Naši uživatelé

Krása a vlasy je e-shop pro každého a zejména pro toho, kdo:

  • hledá vynikající péči o své vlasy i pokožku hlavy
  • potřebuje odborné poradenství v péči o vlasy a vlasovou pokožku
  • požaduje účinek bez kompromisů
  • dává přednost přírodním složkám v kosmetice
  • hledá účinnou pomoc při řešení problémů s vlasy či vlasovou pokožkou
  • hledá kosmetiku bez sulfátů, parabenů a silikonů
  • hledá fascinující potěšení z úžasné péče pro tělo i duši
  • není lhostejný ke svému životnímu prostředí a myslí na udržitelnost rozvoje
  • hledá zajímavý dárek pro své blízké, přátele, kolegy...

To vše a ještě více najdete v kosmetice Davines a [ comfort zone ]