comfort zone HYDRAMEMORY ESSENCE hydratační pleťový koncentrát 100 ml

1 485,00 Kč

Intenzivní, koncentrovaná pleťová voda s přírodními rostlinnými výtažky pro obnovení optimální úrovně hydratace pokožky. Vysoce hydratační, maximalizuje následně aplikované produkty.

VÝHODY

  • Obsahuje 11 aktivátorů hydratace pro intenzivní hydrataci a ochranu kožní bariéry.
  • Ideální pro dehydratovanou pleť ve všech klimatických podmínkách
  • Bez vůně.

O PRODUKTU
Omlaďte a maximalizujte úroveň hydratace vaší pokožky pomocí této hydratační esence na obličej. HYDRAMEMORY ESSENCE má 11 aktivátorů hydratace, které jsou klíčové pro optimální hydrataci a zdraví pokožky. Tato intenzivně hydratační esence je ideální pro ty, kteří žijí v suchém prostředí, pravidelně se potýkají se suchou pokožkou nebo mají citlivou pokožku. Obnovte obsah vody ve vaší pokožce a zároveň bojujte s dehydratací pomocí této esence.
Vědomá pleťová věda
99 % ingrediencí přírodního původu. pH 4,8-5,3

Bez syntetických parfémů, silikonů, SLES, SLS. Vhodné pro vegany. Vyrobeno z energie z obnovitelných zdrojů. Balení s kompenzací CO2.

JAK POUŽÍVAT

Rozetřete malé množství tekutiny v dlaních, aplikujte ráno a večer po očištění jemnými vklepávacími pohyby pro vstřebání. Poté aplikujte sérum.

INGREDEINTS: AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, PROPANEDIOL, 1,2-HEXANEDIOL, CITRULLUS LANATUS FRUIT EXTRACT / CITRULLUS LANATUS (WATERMELON) FRUIT EXTRACT, LENS ESCULENTA FRUIT EXTRACT / LENS ESCULENTA (LENTIL) FRUIT EXTRACT, PYRUS MALUS FRUIT EXTRACT / PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, TAMARINDUS INDICA SEED POLYSACCHARIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, UREA, GLYCINE, FRUCTOSE, NIACINAMIDE, POTASSIUM SORBATE, INOSITOL.