comfort zone HYDRAMEMORY EYE GEL osvěžující hydratační gel pod oči 15 ml

1 190,00 Kč

Svěží, hydratační gel bohatý na polyfenoly. Poskytuje úlevu unaveným očím s otoky a tmavými kruhy. Kovový aplikátor pro příjemnou, funkční a osvěžující aplikaci.

VÝHODY

  • Hydratační, osvěžující gel proti únavě.
  • Ideální pro ty, kteří tráví mnoho hodin před počítačem, létáním, nebo pro ty, kteří nosí kontaktní čočky nebo mají nedostatek spánku.
  • Bez vůně.
  • Chladící kovový aplikátor pro rychlou a funkční aplikaci.

O PRODUKTU
Zažijte tolik potřebnou úlevu od unavených, oteklých očí s naším HYDRAMEMORY EYE GEL na tmavé kruhy, otoky a vrásky. Tento osvěžující oční gel redukuje různé příznaky, jako jsou tmavé kruhy pod očima a otoky, díky vysokému obsahu polyfenolů. Jeho kovový aplikátor příjemně chladí a je funkční, díky čemuž je proces nanášení bezproblémový a příjemný.

TEST ÚČINNOSTI
Otoky sníženy v 90 % případů*.
*Nezávislé laboratorní testování, instrumentální hodnocení očního gelu, po 28 dnech, 20 osob.
Vědomá pleťová věda
98 % ingrediencí přírodního původu. pH 5-5,5

Bez syntetické vůně, silikonů, SLES, SLS. Vhodné pro vegany. Vyrobeno z energie z obnovitelných zdrojů. Balení s kompenzací CO2.

JAK POUŽÍVAT

Jemně zatlačte, abyste uvolnili malé množství produktu. Kovovou částí přejeďte podél očního obrysu včetně horních víček. V případě potřeby použijte konečky prstů, abyste zajistili úplné vstřebání. Aplikujte ráno a večer. V případě potřeby aplikaci během dne opakujte.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, GLYCERIN, XYLITOL, 1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TAMARINDUS INDICA SEED POLYSACCHARIDE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRULLUS LANATUS FRUIT EXTRACT / CITRULLUS LANATUS (WATERMELON) FRUIT EXTRACT, LENS ESCULENTA FRUIT EXTRACT / LENS ESCULENTA (LENTIL) FRUIT EXTRACT, PYRUS MALUS FRUIT EXTRACT / PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.