comfort zone SKIN REGIMEN RECHARGING MIST posilující ochranná voda 100 ml

NOVINKA
1 270,00 Kč

Jemná hydratační antioxidační pleťová mlha s biotechnologickým fermentovaným extraktem a komplexem dlouhověkosti TM. Pomáhá chránit, hydratovat a osvěžovat pokožku a zároveň poskytuje ochranu před modrým světlem.

VÝHODY

  • Hydratační, antioxidační působení.
  • Pomáhá chránit pokožku před poškozením modrým světlem.
  • Ideální pro aplikaci přes make-up po celý den.
  • 100% přírodní aroma s květem růže a levandule.

EFEKTIVNÍ TEST:
Antioxidační a ochranný účinek před modrým světlem*.
*klinický test, přístrojové měření, 20 žen, aplikace Recharging Mist 4x denně po dobu 28 dní. + 17% hydratace pokožky po jednorázové aplikaci přípravku.

**klinický test, přístrojové měření, 20 žen, aplikace Recharging Mist čtyřikrát denně. Pro 95 % žen vnímání okamžitého zvlhčujícího a osvěžujícího účinku.

***sebehodnotící test, 20 žen, 28 dní, aplikace Recharging Mist čtyřikrát denně.

Vědomá pleťová věda
99,2 % ingrediencí přírodního původu. pH 5,3-6,3

Bez syntetických parfémů, silikonů, SLES, SLS. Vhodné pro vegany. Vyrobeno z energie z obnovitelných zdrojů. Balení s kompenzací CO2.

JAK POUŽÍVAT

Nastříkejte na obličej a krk ze vzdálenosti přibližně 20 cm se zavřenýma očima. Aplikaci opakujte podle potřeby v průběhu dne: čtyři aplikace denně zajistí hydrataci a ochranu.
PROFESIONÁLNÍ TIP
Vezměte si ho s sebou do kanceláře nebo na výlet: je zvláště vhodný v případě vystavení elektronickým zařízením a zdrojům modrého světla a při trávení hodně času v klimatizovaném nebo vytápěném prostředí.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER / LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) FLOWER WATER, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SORBITOL, PHENOXYETHANOL, GLUCONOLACTONE, PROPANEDIOL, SODIUM BENZOATE, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, CARNOSINE, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, TEPHROSIA PURPUREA SEED EXTRACT, CALCIUM GLUCONATE, GLUCOSE, HYDROLYZED PEA PROTEIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM SUCCINATE.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...