Davines NaturalTech ENERGIZING SUPERACTIVE stimulační a posilující sérum pro pokožku hlavy a křehké vlasy se sklonem k vypadávání 100 ml

1 724,00 Kč

Sérum působí proti vypadávání vlasů způsobené hormonálními příčinami. Nové složení snižuje vypadávání vlasů, zhuštění vlasů a snížení hyperprodukce mazu*:
+ 5% zhuštění vlasů

* Test u 20 osob, po 56 dnech užívání.Energizing Superactive je obohacen o POVZBUZUJÍCÍ KOMPLEX pro zdravější a silnější vlasy a zdravou vlasovou pokožku.

AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ SLOŽKY

  • Mikrobiotický booster - posiluje zdravé funkce pokožky
  • MUNGO FAZOLE A EXTRAKT Z ČERVENÉHO JETELE - působí proti androgenní alopecii (hormonálně podmíněné padání vlasů) a nadměrné tvorbě mazu
  • HAIR ENERGY COMPLEX - reguluje produkci mazu, hydratuje

Bez parabenů

ZPŮSOB POUŽITÍ

Po umytí, ručníkem vysušení vlasů, naneste produkt na pokožku hlavy. Vmasírujte do vstřebání. Neoplachujte.

Intenzivní ošetření: každý druhý den po dobu 1 měsíce. Udržující ošetření: Dvakrát týdně po dobu 2 měsíců. Po krátké přestávce v případě potřeby léčbu obnovte.

Pro intenzivní výsledek kombinujte s ENERGIZING SHAMPOO.

INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, EUCALYPTOL, MENTHOL, GLYCERIN, MANNITOL, LACTOBACILLUS FERMENT, NIACINAMIDE, LIMONENE, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT / TRIFOLIUM PRATENSE (CLOVER) EXTRACT, VIGNA RADIATA SEED EXTRACT, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, EPIGALLOCATECHIN GALLATE.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...