VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

V TERMÍNECH

26.6. - 7.7.,

1.8. - 11.8. A 15.8. - 10.9.

NEBUDU VYŘIZOVAT OBJEDNÁVKY.

Děkuji za pochopení.*** 10 LET S VÁMI ***

Vítejte v e-shopu s kosmetikou Davines a [ comfort zone ]!

Jmenuji se Marcela Knoblochová a jsem tu již 11 let pro Vás!

Vznik tohoto internetového obchodu vychází z mého nadšení kosmetikou značky Davines, její vynikající kvalitou, funkčností a v neposlední řadě i konceptem firmy Davines, mou potřebou podělit se s ostatními o poznatky a zkušenosti s touto značkou.

Vzhledem k profesní odbornosti, 30 let pracuji jako kadeřnice, mám možnost kosmetiku Davines již 12 let testovat každodenně ve svém kadeřnictví.

Pojďte se se mnou podělit o nadšení z Davines a [ comfort zone ]!


V roce 1983 byla v italské Parmě založena rodinou Bollati společnost Davines. Společnost začala jako výzkumná laboratoř vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a pleť pro renomované mezinárodní kosmetické firmy.

"Po deseti letech zdokonalování našich zkušeností jsme vytvořili naši vlastní vlasovou značku Davines, výhradně pro salony a v roce 1996 jsme založili [ comfort zone ] péči o pleť pro lázně a kosmetická centra."

Značka je distribuována do 81 zemí a její multikulturní personál pochází z 27 různých států.


Davines

KRÁSA A UDRŽITELNOST

(sustainable beauty)

V Davines věří, že rovnováha krásy a udržitelnosti, kterou nazývají jako

"UDRŽITELNÁ KRÁSA", může zlepšit naše životy a svět kolem nás.

"VYTVOŘENÍM UDRŽITELNÉ KRÁSY NABÁDÁME LIDI, ABY PEČOVALI JAK O SEBE SAMA, PROSTŘEDÍ, VE KTERÉM ŽIJÍ A PRACUJÍ, TAK I O VĚCI, KTERÉ MILUJÍ"

Od počátku jsme se zaměřili na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky navrženy pro práci, kde vyjadřují osobitý styl a ducha.

Náš styl je odrazem naší zvídavosti a otevřenosti vůči světu (rozdílné kultury, zvyky a lidé, kteří nás opravdu inspirují). Náš italský pohled na historii a umění, design a módu, kulturu a životní styl - to je naše dědictví a to, kdo jsme. Milujeme věci, které odrážejí jednoduchost a harmonii, protože jejich krása je vždy moderní. A i když jsme v symbióze s dnešní dobou, vytváříme koncepty a výrobky, které jsou určené proto, aby se staly klasickými i nadčasovými.

Kvalita pro nás znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty, aby byla zajištěna bezpečnost zákazníků. Kvalita je nejen důležitá pro nás, ale i naše partnery a zákazníky.

V Davines si troufáme dělat to, v co věříme, a nikoli v souladu s hlavním proudem. Následujeme intuici, která vede naše kroky. To nám dává svobodu rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emočně spojené s lidmi. Naše práce je promyšlená - v rovnováze jsou látky a styl, věda a příroda, lidé a duch. Právě tohle nám umožňuje vytvořit to, čemu říkáme "Život naplňující projekty".

O více než dvě desetiletí později je Davines ve více než 80 zemích, tisících salonech se stovkami a stovkami nadšených kadeřníků. Ačkoli stále rosteme, máme sídla v Parmě, New York City, Paříži, Londýně, Mexiko City, naše kořeny jsou pevně zasazeny v našich začátcích jako rodinné výzkumné laboratoři vedené stejnou touhou po kvalitních produktech s autentickým přístupem a nadčasovou přitažlivostí.


[ comfort zone ]

SKIN SCINCE SOUL

(pleť, věda, duše)

Značka [ comfort zone ] byla založena v roce 1996, zabývá se výrobou v odvětví lázeňské péče o pleť a své produkty dodává pouze do vybraných míst (momentálně okolo 3.000 spa a luxusních salonů) na celém světě.

[ comfort zone ] exkluzivně na Krása a vlasy pro Vás!


Přesvědčte se sami o vynikajících účincích přípravků Davines na svých vlasech

a [ comfort zone ] na své pokožce, nebudete litovat!