comfort zone SUBLIME SKIN EXFOLIATING PEEL PADS peelingové tampony pro obnovu a korekci pleti 28 kusů

1 490,00 Kč
Předem namočené vatové tampony pro mechanickou i chemickou exfoliaci. Snižte známky stárnutí a dosáhněte jasnější pleti s těmito polštářky s obsahem kyseliny glykolové, mléčné a citrónové. Rychlý a intenzivní účinek odstranění jizviček, pigmentových skvrn, vrásek, pro zjemnění a rozjasnění pleti.


VÝHODY

  • Mechanická a chemická exfoliace.
  • Zlepšuje texturu pokožky.
  • Ideální v kombinaci s profesionální peelingovou péčí.
  • Bez vůně.
TEST ÚČINNOSTI
83 % testovaných žen cítí, že jejich pleť byla na konci ošetření zjemněná
89 % testovaných žen bylo s výrobkem spokojeno
* mezinárodní panelový test. 66 žen. 4 týdny používání.


VĚDOMÁ PLEŤOVÁ VĚDA
Produkt CONSCIOUS SKIN SCIENCE™ s 95,5 % složek přírodního původu bez silikonů, živočišných derivátů, minerálních olejů, umělých barviv, ethoxylátů (PEG) a akrylátů. Bez přidané vůně.


JAK POUŽÍVAT

Aplikujte večer na vyčištěnou a suchou tvář a nechte zaschnout. Neoplachujte. Pro citlivější pleť používejte každý druhý večer.

DOPORUČUJEME: kombinujte s přípravkem SUBLIM SKIN COLOR PERFECT SPF50 nebo s ranním přípravkem SKIN REGIMEN URBAN SHIELD SPF30.

Jako měsíční kúru pro zralou, silnou a odolnou pleť a/nebo pleť, která vykazuje známky fotostárnutí.

UPOZORNĚNÍ PŘI OPALOVÁNÍ: tento výrobek obsahuje alfa-hydroxykyselinu (aha), která může zvýšit citlivost vaší pokožky na slunce a zejména možnost spálení. Používejte pouze podle pokynů. Doporučujeme, aby si uživatelé před pobytem na slunci zakryli místa, na která byla aha aplikována, opalovacím krémem s vysokým SPF. Během používání tohoto přípravku a týden po něm používejte opalovací krém, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci. Kontakt přípravku s kůží musí být omezený co do četnosti nebo délky trvání. Vyhněte se kontaktu s očima a oblastí okolo očí. Pokud podráždění přetrvává, přestaňte přípravek používat a poraďte se s lékařem.

NEPOUŽÍVEJTE: v blízkosti očí, na poraněnou pokožku, v přítomnosti zánětlivého akné, oparu, křehkých kapilár, během těhotenství a kojení, v případě alergie nebo přecitlivělosti na jakékoliv složky v produktu. Na pokožku po invazivním podkožním zákroku (laser, mikrodermabraze atd.). Lze aplikovat 3 / 4 měsíce po zákroku. Nepoužívejte při podráždění. Produkt musí být aplikován v intervalech (ob den) podle návodu. Tento produkt obsahuje alfa-hydroxy kyseliny (AHA), které mohou způsobit citlivost pleti na slunci hlavně při opalování. Doporučujeme tedy používat sluneční ochranu a to minimálně SPF30 nebo vyšší!

INGREDIENTS: Aqua / Water / Eau*, Glycolic Acid, Citric Acid*, Lactic Acid*, Sodium Hydroxide*, Glycerin*, Phenoxyethanol, Hyaluronic Acid*, Sodium Hyaluronate*, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate