HERCULES plochý široký kartáč na vlasy ve dřevě s kančími štětinami a nylonovými bodlinami

S PŘÍRODNÍMI ŠTĚTINAMI
554,00 Kč

Profesionální kartáč na vlasy značky Hercules německé renomované značky, je vynikající volbou pro rozčesávání dlouhých a hustých vlasů.

Kartáč je dřevěný s kančími štětinami, které zajišťují komfort při česání a dodávají přirozeně vlasům ten správný statický náboj pro jejich zdraví a lesk, v kombinaci s nylonovými bodlinami pro efektivní účinek rozčesávání - kartáč působí antistaticky. Díky bukovému dřevu je kartáč lehký a dobře se drží v ruce. Kartáč vhodný k vyčesávání suchého šmaponu z vlasů.

Česání s tímto kartáčem je velice příjemné. Jednoduše luxusní kartáč pro krásné vlasy. Vhodný i pro dětské vlasy, kartáč zvládne husté a nepoddajné vlasy.

Velikost jeho kartáčovací plochy je přibližně 9 x 12 cm

Krása a vlasy doporočuje: tento kartáč výborně zbavuje vlasy prachu a jiných nečistot, je proto vhodné jej pravidelně čistit při zřetelném znečištění. Kartáč zbavte zachycených vlasů, ponořte do teplé vody s trochou šamponu nebo mýdla, štětin a bodliny kartáče promněte. Kartáč dobře propláchněte pod tekoucí vodou. Dobře ale šetrně jej vytřete ručníkem a nechte volně uschnout na vzduchu. Nevystavujte jej vysokým teplotám a slunci.