Davines ALCHEMIC CREATIV CONDICIONER TEAL kondicionér tmavě modrozelený odstín k dosažení kreativních barev na blond a zesvětlených vlasech 250 ml

704,00 Kč

Kondicionér pro dosažení kreativních barev pro blond nebo zesvětlené vlasy. Dočasný výsledek barvy bude záviset na výchozí úrovni vlasů a jejich odlesku.

VÝHODY

Přímé pigmenty pro krásné zářivé barevné výsledky.

98 % biologicky odbouratelných složek.*
95 % složek přírodního původu.**
Jojobový olej nabízí lesk, hebkost a vysoký kondicionační účinek.

*Biologická rozložitelnost vypočtená jako součet procenta všech surovin rychle biologicky rozložitelných podle metody OECD 301: tato metoda definuje jako rychle biologicky odbouratelnou složku, která je za 28 dní odbourána minimálně ze 70 %.
**V Davines je složka definována jako přírodní původ, kdy 100 % její molekulární struktury je přírodního původu, bez jakékoli syntetické části.

Dodatečné informace

Bez silikonů.
Recyklované plastové dózy.
Štítky vyrobené z plastu z obnovitelných, rostlinných zdrojů.
Uhlíkově neutrální balení.

JAK POUŽÍVAT

Aplikujte přípravek na šamponem umyté, ručníkem vysušené nebo suché vlasy, zajistěte úplné nasycení přípravku do vlasů v oblasti, kterou chcete barvit.
Doba působení je až 20 minut. Důkladně opláchněte.
Pokud chcete pouze zachovat barvu, můžete nechat ALCHEMIC CREATIVE CONDITIONER působit po kratší dobu (5-8 minut).
Každý ALCHEMIC CREATIVE CONDITIONER lze použít samostatně nebo smíchat (také s tradičními ALCHEMIC kondicionéry) pro vytvoření osobitých barevných výsledků.
ALCHEMIC CREATIVE CONDITIONERS jsou formulovány tak, aby s následnými mycími procesy postupně ztrácely z vlasů intenzitu.
Vyblednutí je velmi variabilní a závisí na stavu vlasů a zvoleném ALCHEMIC CREATIVE CONDITIONER. Obecně platí, že na zdravých nebo přírodních vlasech může intenzita barvy slábnout rychleji než u porézních nebo silně odbarvených vlasů. Na zdravé nebo přirozené vlasy může být nutné aplikovat kondicionéry každé 2-4 umytí. Na odbarvené vlasy může být nutné aplikovat pastelovější barvy (korál, růžová, levandule) každých 5-6 umytí, zatímco intenzivnější barvy (mořská modř, modrozelená) si může intenzitu udržet déle (8-10 mycích cyklů).

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU, CETYL ALCOHOL, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, BEHENETH-25, GLYCERYL STEARATE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, TOCOPHEROL, GLYCERYL OLIVATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, CITRIC ACID, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SCLEROTIUM GUM, BASIC BLUE 99, HC BLUE NO. 15.