Davines FINEST PIGMENTS N°3 DARK BROWN tónovací vlasová péče s přírodními pigmenty tmavě hnědý odstín 280 ml

1 077,00 Kč

Receptura s použitím přírodních pigmentů se silnými antioxidačními schopnostmi, které jsou schopny zvýraznit barvu a zároveň chrání strukturu vlasů. Finest Pigments je jemný a přirozený systém barvení s jednoduchým a rychlým použitím, neobsahuje amoniak a nevyžaduje aktivátor. 14 odstínů, které mohou být míchány společně s Finest Gloss, vytváří neomezené barevné možnosti a dodávají lesk. Barva se vymývá postupně mezi 8.-10. šamponováním.

Aktivní složky:

  • Giesta přírodní pigmenty - flavonoidy obsažené v rostlinách dodávají vlasům lesk
  • Lycopene přírodní pigmenty - červené pigmenty extrahované z rajčat, s antioxidačními vlastnostmi
  • Ořešák královský - antioxidační a ochranné vlastnosti, obsahuje velké procento lipidů, posiluje tmavší odstíny
  • Polyquaternium-67 - přírodní polymer na bázi celulózy
  • Ranania přírodní pigmenty - zpomaluje vyblednutí barvy
  • Šafrán - bohatý na terpeny a karotenoidy, mají silné antioxidační vlastnosti; posiluje zlaté tóny
  • Zázvor - zázvor je žlutá rostlina, která má silné antioxidační vlastnosti. Obsahuje polysachairidy, které hrají zásadní roli v ochraně vlasů

Způsob použití:

Všechny odstíny Finest Pigments mohou být použity samostatně pro dosažení intenzivních odlesků, smíchány navzájem nebo v kombinaci s leskem Finest Pigments Gloss. Před samotnou aplikací si v případě potřeby umyjte vlasy a vysušte. Naneste přímou barvu rovnoměrně po délce umytých a suchých vlasů. Množství přípravku zvolte v závislosti na délce vlasů, jejich hustotě a poréznosti. Nechte působit 5 - 20 minut. Poté přidejte trochu vody, zpěňte a důkladně opláchněte (obvykle není nutné použít šampon). V případě potřeby naneste kondicionér a opláchněte.

Krása a vlasy doporučení: Pozor! Vzhledem k absenci oxidantu/ peroxidu, FINEST PIGMENTS nekryje šedivé vlasy, pouze je natónuje, jemně zastře jejich světlost. Pozor! Čím světlejší Vaše výchozí barva vlasů, tím světlejší, nebo u výrazných odstínů (červený, měděný apod.) výraznější výsledek.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PHENETHYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-10, BASIC BLUE 99, HYDROXYETHYLCELLULOSE, GLYCERIN, HC BLUE NO. 2, PARFUM / FRAGRANCE, BASIC BROWN 16, HC YELLOW NO. 7, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CHLORIDE, JUGLANS REGIA LEAF EXTRACT / JUGLANS REGIA (WALNUT) LEAF EXTRACT, KRAMERIA TRIANDRA ROOT EXTRACT, SAROTHAMNUS SCOPARIUS EXTRACT, POLYQUATERNIUM-67, LIMONENE, ARGININE, LINALOOL, SODIUM PHYTATE, 2-AMINO-6-CHLORO-4-NITROPHENOL, ACID VIOLET 43, BASIC RED 76, BASIC YELLOW 57.


Mohly by Vás zajíat další produkty z řady...