Davines MORE INSIDE DRY WAX FINISHING SPRAY texturizační suchý vosk ve spreji 200 ml

NOVINKA
704,00 Kč

Dosáhněte saténově matného povrchu podobného vosku s lehkostí spreje pro snadnou kontrolu a styling. Ideální pro krátké i dlouhé vlasy, dodává okamžitou texturu a rozměr bez jakékoli tuhosti nebo mastných zbytků. Užijte si nedokonalou definici s flexibilním držením, oddělením a měkkým, přirozeným vzhledem s tímto přepracovatelným a všestranným produktem vhodným pro jakoukoli délku vlasů.

VÝHODY

  • okamžitě nedbalá textura
  • vytváří přirozenou definici a tvar
  • přidává objem a rozměr
  • snadno přepracovatelný
  • saténově matný povrch


JAK POUŽÍVAT

Dobře protřepejte. Na suché vlasy, podržte nádobku 10 cm od hlavy a nastříkejte přímo do oblasti kořínků pro zvýšení textury a objemu. Aplikujte produkt také na délky a konce, abyste přidali definici a pohyb.

INGREDIENTS:

Fixační pryskyřice: specifická pryskyřice, která dokáže udržet vlasy na místě, takže je po nastříkání funkční. Vlasy jsou měkké a přirozeně definované, bez pocitu ztuhlosti.​ Glycerin: přírodní zvlhčovadlo, které vlasům poskytuje hydrataci a hebkost.

Alcohol, Butane, Methylal, Isobutane, Propane, Glycerin, VA/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Propylene Glycol, Aminomethyl Propanol, Parfum / Fragrance, Tocopheryl Acetate.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...