comfort zone HYDRAMEMORY FACE MIST osvěžující hydratační pleťová mlha 100 ml

NOVINKA
690,00 Kč
Osvěžte svou pleť kdykoli na cestách s novou HYDRAMEMORY FACE MIST osvěžující pleťovou mlhou. Tato ultrajemná mlha bez alkoholu, která prokazatelně okamžitě hydratuje pokožku, je perfektním pomocníkem, který můžete nosit s sebou. Veganské složení obohacené o extrakt z opuncie z regeneračního organického zemědělství a betain (aminokysleinu) pomáhá pleti vypadat zářivěji a svěže.

99,2 % ingrediencí přírodního původu

KLINICKY OVĚŘENÁ ÚČINNOST
  • +66 % okamžitá hydratace*
  • 100% okamžitě si všimnulo zářivé pleti**
  • 100% oceňuje osvěžující účinek**

*instrumentální hodnocení, 20 osob, různé klimatické podmínky, 1 aplikace

**sebehodnocení, 20 osob, 1 aplikace.


JAK POUŽÍVAT

Nastříkejte mlhu na obličej a krk se zavřenýma očima ze vzdálenosti přibližně 20 cm. V případě potřeby opakujte.

HYDRATAČNÍ A ROZJASŇUJÍCÍ RUTINA

Začněte tím, že uhasíte žízeň pleti pomocí HYDRAMEMORY WATER SOURCE SERUM. Připravte jej s HYDRAMEMORY RICH SORBET CREAM nebo HYDRAMEMORY LIGHT SORBET CREAM v závislosti na vašich potřebách. Nakonec oči rozjasněte očním krémem HYDRAMEMORY DEPUFF EYE CREAM.


EKOLOGICKÉ BALENÍ

Naše obaly kombinují vysokou zkušenost s používáním, bezpečnost a recyklovatelnost a jsou CO2 neutralizovány prostřednictvím projektů zalesňování certifikovanou společností Plan Vivo. Zavedli jsme znovu plnitelná řešení podporující úsporu materiálu. Naše krabičky jsou vyrobeny z recyklovaného papíru s certifikací FSC. Pro tuby a lahve používáme přednostně recyklované materiály a bioplasty a pro naše skleněné obaly recyklované sklo.

INGREDIENTS: Aqua / Water / Eau*, Propylene Glycol*, Butylene Glycol*, Glycerin*, Pentylene Glycol*, Sorbitol*, Phenoxyethanol, Caprylyl/Capryl Glucoside*, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract*, Betaine*, Ethylhexylglycerin, Parfum / Fragrance, Sodium Phytate*, Citric Acid*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...