comfort zone HYDRAMEMORY HYDRA & GLOW AMPOULE hydratace a rozjasnění v séru jednotlivě balených ampulích 7 X 2 ml

NOVINKA
1 135,00 Kč

Intenzivní kosmetické ošetření s rozjasňujícím komplexem (niacinamid a NAG) a kyselinou polyglutamovou (PGA) s hydratačním účinkem pro zdravěji vypadající pleť a jemnější a hladší pokožku.

94,5 % ingrediencí přírodního původu

KLINICKY OVĚŘENÁ ÚČINNOST

  • 95 % testujících cítilo, že jejich pokožka je hydratovanější*
  • 90 % hlásí, že jejich pokožka je jemnější a hladší*
  • 100%uvádějí, že jejich pokožka je jemnější, pružnější a jasnější*

*Klinické testy nezávislé laboratoře, panel 20 lidí ve věku od 25 do 40 let.

JAK POUŽÍVAT

Umístěte dávkovač kapek na hlavu lahvičky a pevným pohybem lahvičku otevřete tak, že ji zlomíte v linii s předem naříznutým kroužkem. Odstraňte zlomenou část a umístěte dávkovač kapek na hrdlo otevřené lahvičky. Mírným tlakem na dávkovač  kapek uvolněte přibližně polovinu jeho obsahu na dlaň. Nanášejte produkt na obličej, krk a hrudník, dokud se zcela nevstřebá. Poté aplikujte své běžné sérum a krém. Tuto aplikaci opakujte ráno a večer. Vyhněte se kontaktu s očima.

HYDRATAČNÍ A ROZJASŇUJÍCÍ RUTINA

Začněte tím, že uhasíte žízeň pleti pomocí HYDRAMEMORY WATER SOURCE SERUM. Připravte jej s HYDRAMEMORY RICH SORBET CREAM. Nakonec oči rozjasněte očním krémem HYDRAMEMORY DEPUFF EYE CREAM.

EKOLOGICKÉ BALENÍ

Naše obaly kombinují vysokou zkušenost s používáním, bezpečnost a recyklovatelnost a jsou CO2 neutralizovány prostřednictvím projektů zalesňování certifikovanou společností Plan Vivo. Zavedli jsme znovu plnitelná řešení podporující úsporu materiálu. Naše krabičky jsou vyrobeny z recyklovaného papíru s certifikací FSC. Pro tuby a lahve používáme přednostně recyklované materiály a bioplasty a pro skleněné obaly recyklované sklo.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, ACETYL GLUCOSAMINE, PENTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM POLYGLUTAMATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...