comfort zone SUBLIME SKIN LIFT & FIRM AMPOULES zpevňující a vypínající ampule s kyselinou hyaluronovou 7 x 2 ml

1 530,00 Kč

Pro intenzivní účinek aplikujte ráno a večer ampulku SUBLIME SKIN LIFT & FIRM. Sérum s okamžitým zpevňujícím účinkem obohacené o soubor složek, které obnovují tonus a pevnost pleti a zároveň pomáhají působit proti známkám stárnutí. Je určeno zejména pro zlepšení ztráty tonusu a pevnosti pleti a pro zlepšení vzhledu vrásek. Díky své struktuře se rychle vstřebává, což umožňuje kombinovat je s dalšími produkty vaší kosmetické rutiny pro ještě intenzivnější působení.
99,5 % složek přírodního původu.

KLINICKY OVĚŘENÁ ÚČINNOST

  • 100% žen cítí, že jejich pleť je okamžitě pevnější, hladší a plnější. *
  • 90% žen zjistilo, že je jejich pleť zpevněná a že se zmenšily povrchové vrásky a mimické linky. **

*Klinické testování nezávislým laboratorním panelem 20 osob ve věku 40-60 let. 

**Klinické testování nezávislým laboratorním panelem 20 osob ve věku 40-60 let. 

Jeden týden používání.

JAK POUŽÍVAT
Umístěte dávkovač kapek na hlavici lahvičky a rozhodným pohybem otevřete lahvičku tak, že ji zlomíte v souladu s předřezaným kroužkem. Odstraňte odlomenou část a umístěte dávkovač kapek na hrdlo otevřené lahvičky. Lehkým tlakem na dávkovač uvolněte přibližně polovinu jeho obsahu na dlaň. Rozetřete přípravek na obličej, krk a hrudník, dokud se plně nevstřebá. Poté naneste běžné sérum a krém. Tuto aplikaci opakujte ráno a večer. Vyhněte se kontaktu s očima. Pouze pro lokální použití.

PRO INTENZIVNÍ RUTINU
Aplikujte SUBLIME SKIN LIFT & FIRM AMPOULES pro okamžité vypnutí pleti, pokračujte SUBLIME SKIN INTENSIVE SERUM pro zpevnění a vyhlazení pleti a zakončete svou kosmetickou rutinu SUBLIME SKIN CREAM: koncentrát výživy pro mladší vzhled pleti.

EKOLOGICKÉ OBALY
Naše obaly kombinují vysokou zkušenost s používáním, bezpečnost a recyklovatelnost a jsou neutralizovány CO2 prostřednictvím projektů zalesňování s certifikací Plan Vivo. Zavedli jsme řešení pro opakované plnění podporující úsporu materiálu. Naše krabičky jsou vyrobeny z recyklovaného papíru s certifikací FSC. Pro tuby a lahve přednostně používáme recyklované materiály a plasty na biologické bázi a pro naše dózy recyklované sklo.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU*, ALCOHOL DENAT.*, BUTYLENE GLYCOL*, PROPYLENE GLYCOL*, PENTYLENE GLYCOL*, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE*, GLYCERIN*, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, ACETYL HEXAPEPTIDE-1, OLIGOPEPTIDE-1.

Zde uvedené informace o produktech se mohou změnit. Aktuální seznam složek najdete vždy na obalu výrobku.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...