Davines OI / LIQUID LUSTER lehká oplachová kúra pro mimořádný lesk vlasů 300 ml

NOVINKA
824,00 Kč

Kúra pro všechny typy vlasů. Díky inovativní čiré tekuté textuře mají složky přímý kontakt s vlasovým vláknem, zajišťují instatní lesk a jemnost vlasů. Vlasy zvýrazní do jejich nejzářivější podoby připomínající sklo.

VÝHODY

• 6X lesklejší vlasy*
• 3,5X hedvábnější vlasy**
• Extrémní jemnost***
• Vlasy nezatěžáje
• Okamžitý výsledek od prvního použití

• Super rychlé ošetření, bez doby působení

*Instrumentální test na vlasech, zvýšení lesku vlasů, OI Shampoo + Liquid Luster vs pouze OI Shampoo.
**Instrumentální test rozčesávání vlasů, OI Shampoo + Liquid Luster vs pouze OI Shampoo.
***Sebehodnocení 63 dobrovolníků z celého světa.

Obaly jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. Všechny obalové materiály jsou recyklovatelné. Emise oxidu uhličitého vznikající při výrobě jsou kompenzovány.

JAK POUŽÍVAT

Po umytí šamponem vymačkejte přebytečnou vodu z vlasů. Rozdělte vlasy do více sekcí a aplikujte přípravek přímo do vlasů od středních délek po konečky, aby byly plně nasycené. Vlasy pročešte.

Aplikujte jednu dávku (20 ml) na krátké vlasy a 2 dávky (40 ml) na dlouhé vlasy. Důkladně opláchněte. V případě hrubých nebo nepoddajných vlasů použijte OI CONDITIONER, který jim dodá extra hydrataci.

Olej z oreláníku barvířského: s ochrannými a antioxidačními účinky, které napomáhají redukovat poškození vlasů externími faktory

Alha-hydroxiacid : uzavírá vlasové kutikuly, podporuje kompaktnost vlasů a přispívá k mimořádnému lesku.

Olej z artyčoku kardového: extrakt z artyčoku kardového se mění na biologicky odbouratelný olej. Jedná se o lehký olej, který podporuje lesk a poddajnost vlasů.

INGREDIENTS: PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, MYRISTYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SILICONE QUATERNIUM-8, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, C8-12 ACID TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PHENETHYL BENZOATE, POLYQUATERNIUM-11, ISOPROPYL ALCOHOL, CITRONELLOL, LACTIC ACID, GERANIOL, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRIC ACID


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...