Davines OI / OIL olej absolutně zkrášlující elixír

Zvolte si variantu:

Cena od 47,00 Kč

OI / olej je obohacen o výtažky z oreláníku barvířského (Bixa orellana). Vlasům dodává extra výjimečnou jemnost a lesk bez zatížení vlasů. Vlasy po použití oleje vysloveně ožijí!

Zabraňuje zacuchání vlasů a působí proti jejich krepatění ve vlhkém prostředí. Působí proti volným radikálům a má intenzivní antioxidační účinky. Chrání vlasy před teplem z horkých nástrojů a vlasovou strukturu bez zatížení, bonusem je zkrácení doby vysoušení - ocení především majitelé dlouhých a hustých vlasů.

JAK POUŽÍVAT

OI / olej se používá po kapkách (2 - 3, 4- 6 kapek u suchých a velmi narušených vlasů) na vlhké vlasy před případným nanesením dalšího stylingu/ tužidla, a foukáním pro úpravu vlasů. Nebo na suché vlasy po vysušení pro konečnou úpravu - oživení vln, struktury účesu, pro zvláčnění suchých konečků ( 1 - 2 kapky, více u velmi suchých vlasů). Čím jemnější vlasy, tím menší množství použijte, čím více a hrubší vlasy, tím více kapek použijte.

INGREDIENTS: CYCLOPENTASILOXANE, DISILOXANE,DIMETHICONOL, CYCLOHEXASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,PARFUM / FRAGRANCE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUSSEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BIXAORELLANA SEED EXTRACT, CITRONELLOL, MAURITIA FLEXUOSA FRUITOIL, GERANIOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...