Herkules plochý kartáč na vlasy úzký s kančími štětinami a nylonovými bodlinami

S PŘÍRODNÍMI ŠTĚTINAMI
269,00 Kč

Profesionální kartáč na vlasy značky Herkules německé renomované značky, je vynikající nejen pro krátké vlasy, žen, mužů i dětí.

Kartáč je dřevěný s kančími štětinami, které zajišťují komfort při česání a dodávají přirozeně vlasům ten správný statický náboj pro jejich zdraví a lesk, v kombinaci s nylonovými bodlinami pro efektivní účinek rozčesávání - kartáč působí antistaticky. Díky bukovému dřevu je lehký a dobře se drží v ruce. Kartáč vhodný k vyčesávání suchého šmaponu z vlasů.

Česání s tímto kartáčem je velice příjemné. Takovýto kartáč splní vysoké požadavky na komfort při česání i těch nejcitlivějších vlasů, např. u dětí. Jednoduše luxusní kartáč pro krásné vlasy.

Rozměr kartáčovací plochy je přibližně 12 x 4 cm

Krása a vlasy doporočuje: tento kartáč vlasy výborně zbavuje prachu a jiných nečistot, je proto vhodné jej pravidelně čistit při zřetelném znečištění. Kartáč zbavte zachycených vlasů, ponořte do teplé vody s trochou šamponu nebo mýdla, štětin a bodliny kartáče promněte. Kartáč dobře propláchněte pod tekoucí vodou. Dobře ale šetrně jej vytřete ručníkem a nechte volně uschnout na vzduchu. Nevystavujte jej vysokým teplotám a slunci.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...