comfort zone SKIN REGIMEN 15.0 VIT C BOOSTER rozjasňující booster s vitaminem C 21,2 ml + 4 g

2 430,00 Kč

Koncentrát s 15 % vitamínu C a Longevity Complex . Zlepšuje vzhled tmavých skvrn, nerovnoměrného tónu pleti, matnosti a rozšířených pórů.

VÝHODY

  • Světelný efekt
  • Ideální pro matnou, nevýraznou pleť s tmavými skvrnami a ztrátou tónu

TEST ÚČINNOSTI:
Pro 50 % žen je pleť zářivější ihned po aplikaci.**klinický test, přístrojové měření, 20 žen, aplikace 15,0 vit C boosteru, jednou denně.

Vědomá pleťová věda
92,8 % ingrediencí přírodního původu. pH 4-5,3 Bez syntetické vůně, silikonů, SLES, SLS. Vhodné pro vegany. Vyrobeno z energie z obnovitelných zdrojů. Balení s kompenzací CO2. Papír s certifikací FSC.

JAK POUŽÍVAT

Při prvním použití otevřete sáček nůžkami a opatrně nasypte prášek do lahvičky, aby se přípravek aktivoval. Protřepejte 20-30 sekund a nechte 2 minuty odpočívat, aby se rozpustil. Naneste několik pumpiček na vyčištěnou pleť. Aplikujte ráno a večer. Chraňte před teplem a slunečním zářením. Jednoměsíční účinnost po prvním otevření.

PROFESIONÁLNÍ TIP
Pro optimalizaci účinnosti vitaminu C skladujte booster na chladném tmavém místě, ideálně v chladničce při teplotě 4-5°C.

INGREDIENTS: Base 1: AQUA / WATER / EAU, DIMETHYL ISOSORBIDE, PROPANEDIOL, 1,2-HEXANEDIOL, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, CARNOSINE, DISODIUM EDTA, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, SODIUM METABISULFITE, CARRAGEENAN, CITRIC ACID, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, XANTHAN GUM, TEPHROSIA PURPUREA SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE. Base 2: SODIUM ASCORBATE, ASCORBIC ACID.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...