comfort zone SKIN REGIMEN ENZIMATIC POWDER exfoliační pěnivý pudr 55 g

1 375,00 Kč

Exfoliační pěnivý prášek s chlorellou, enzymy a rýžovým škrobem. Při kontaktu s vodou se prášek promění v jemnou pěnu s čistícími a exfoliačními účinky.

VÝHODY

  • Jemný exfoliační účinek, mechanický i chemický.

TEST ÚČINNOSTI:
U 85 % žen je pokožka hladší.*
82 % žen má pleť zářivější a zdravější vzhled.*
*sebehodnotící test, 40 žen.

Vědomá pleťová věda
64 % ingrediencí přírodního původu. Bez syntetické vůně, silikonů, SLES, SLS. Vhodné pro vegany. Vyrobeno z energie z obnovitelných zdrojů. Balení s kompenzací CO2. Papír s certifikací FSC.

JAK POUŽÍVAT

Dvakrát týdně si nasypte lžičku prášku do dlaně a přidejte malé množství vody. Třete dlaně o sebe, dokud se prášek nezmění v krémovou pěnu. Naneste na obličej a krouživými pohyby vmasírujte. Důkladně opláchněte vodou. V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.

PROFESIONÁLNÍ TIP
Smíchejte ENZYMATIC POWDER s /skin regimen/ CLEANSING CREAM pro silnější čistící účinek.

INGREDEINTS: CELLULOSE ACETATE, TALC, GLUCOSE, MAGNESIUM OXIDE, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, ORYZA SATIVA POWDER / ORYZA SATIVA (RICE) POWDER, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, DISTARCH PHOSPHATE, MALTODEXTRIN, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CARICA PAPAYA FRUIT JUICE / CARICA PAPAYA (PAPAYA) FRUIT JUICE, CAMELLIA SINENSIS LEAF / CAMELLIA SINENSIS LEAF POWDER, CHLORELLA VULGARIS POWDER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, ALLANTOIN.


Mohly by Vás zajímat další produkty z řady...